کاظمی با بیان اینکه حسن کچل، رستم و سهراب، نخودی و... از قصه ها و قهرمانان کودکی ما هستند؛ خاطرنشان کرد: تئاتر جادوئی است که به قصه ها جان می بخشد.
کد خبر: ۵۳۲۵۰۱
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۴ 02 December 2017
دبیر بیست چهارمین جشنواره کودک و نوجوان با تاکید بر اهمیت دادن به داستان های ملی گفت: تئاتر جادوئی است که به قصه ها جان می بخشد.، قصه بخوانید و تئاتر ببینید.

به گزارش ایکنا؛ مریم کاظمی دبیر  بیست چهارمین جشنواره کودک و نوجوان در مراسم افتتاحیه جشنواره امروز ۹ آذر ماه در مجتمع فرهنگی ابن سینا در استان همدان  با دعوت از کودکان و نوجوانان برای حضور در سالن های نمایش، افزود: بازی کنید، قصه بخوانید و تئاتر ببینید.

کاظمی با بیان اینکه حسن کچل، رستم و سهراب، نخودی و... از قصه ها و قهرمانان کودکی ما هستند؛ خاطرنشان کرد: تئاتر جادوئی است که به قصه ها جان می بخشد.

در ادامه سعید شاهرخی معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان ضمن همدردی با کودکان زلزله زده غرب کشور گفت: این جشنواره متعلق به کودکان و نوجوانان همه ایران است.

سید سعید شاهرخی با تبریک برگزاری جشن بیست و چهار سالگی جشنواره، حضور هنرمندان داخلی و خارجی در همدان را خوش آمد گفت.

وی با بیان اینکه با هنر تئاتر می توان ارزش ها و مفاهیم والای تربیتی را به کودکان و نوجوان ارائه کرد، برگزاری این جشنواره را به فال نیک گرفت.

در ادامه برنامه رضا فیاضی، هنرمند پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون  ضمن ابراز خرسندی از برگزاری جشنواره در همدان، از خونواده ها برای حضور در سالن های نمایش دعوت کرد.

وی گفت: یکی از بزرگترین رویداد هنری دنیا برای بچه ها در همدان در حال برگزاری است.

فیاضی ابراز امیدواری کرد این جشنواره به بهترین شکل ممکن برگزار شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار