کد خبر: ۱۱۱۳۰۲۵
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۲ 01 July 2023

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان از استقرار چهار کتابخانه سیار، اولین بار در مناطق مختلف شهر همدان خبر داد.

 

به گزارش تابناک همدان، معصومه ابراهیمی هژیر گفت: فعالیت این کتابخانه‌ها صرفا به امانت کتاب محدود نمی‌شود بلکه فعالیت‌های فرهنگی، مناسبتی، ملی و مذهبی همچون اعیاد غدیر و قربان و مراسم ویژه ماه محرم توسط اعضای این کانون‌ها برگزار می‌شود.

او با اشاره به اینکه ماشین‌های ویژه‌ای برای کتابخانه‌های سیار در نظر گرفته شده است، افزود: این کتابخانه‌ها در روز‌های شنبه در پارک شهرک بهشتی، یکشنبه در پارک اعتمادیه، دوشنبه در پارک سپیده استادان و سه‌شنبه‌ها در پارک سعیدیه از ساعت ۸ تا ۱۲ آماده خدمت‌رسانی و ارائه کتاب هستند.

ابراهیمی هژیر همچنین از تشکیل چهار کانون زبان وابسته به کانون پرورش فکری خبر داد و تأکید کرد: این کانون‌ها به شش زبان مختلف ارائه خدمت می‌کنند و تنها کانون زبان دولتی هستند که به سبک ایرانی و اسلامی و با توجه به اسناد رسمی آموزش و پرورش به آموزش کودکان و نوجوانان می‌پردازند.

او با اشاره به اینکه استقرار کتابخانه‌های سیار در مناطق پارک‌های یاد شده برای اولین بار انجام شده است، تصریح کرد: ۱۹ مربی کانون زبان، ۷۱ مربی در ایام تابستان و ۱۳۱ مربی ثابت در کانون پرورش فکری فعالیت دارند.

 
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار