همزمان با سراسر کشور؛
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان از آمادگی کامل و انجام زیرساخت‌ها برای اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی به زودی در استان خبر داد.
کد خبر: ۱۱۰۷۶۶۲
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۵ 29 May 2023
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان از آمادگی کامل و انجام زیرساخت‌ها برای اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی به زودی در استان خبر داد.
 

به گزارش تابناک همدان، طرح ملی کالابرگ الکترونیک پس اجرای موفق در ۴ استان هرمزگان، قزوین، مرکزی و گیلان به زودی در سراسر کشور آغاز می‌شود.

در این طرح مردم می‌توانند با مراجعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای و خرد مجهز به بارکدخوان و متصل به سامانه، از کالابرگ الکترونیکی خود استفاده کنند.

بر اساس این طرح امکان خرید اعتباری ۱۰ قلم کالای اساسی تا سقف مبلغ یارانه خانوار یک ماه زودتر از تاریخ واریز نقدی فراهم شده است.

فروشندگان صنوف خواربار، لبنیات، پروتئین و فروشگاه‌های زنجیره‌ای و استفاده از اعتبار کاملا اختیاری بوده و از طریق تمامی کارت‌های بانکی به نام سرپرست خانوار امکانپذیر است.

در مورد کالا‌های مشمول طرح هم الزامی به خرید یک نشان تجاری خاص نیست و افراد می‌توانند از گروه‌های کالایی اعلام شده از هر نشان تجاری دلخواه خرید خود را انجام دهند.

خانوار‌هایی که یارانه دریافت می‌کنند جهت مشاهده میزان اعتبار، فهرست کالا‌ها و فروشگاه‌های مشمول طرح ملی کالابرگ الکترونیک با تلفن همراه سرپرست خانوار، کد دستوری #۲۸*۷۸۸* را شماره‌گیری کرده و یا به درگاه اینترنتی shoma.sfara.ir مراجعه کنند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار