شورای فرهنگی شرکت گاز استان همدان بمناسبت روز پرستار با خانواده جانباز دوران دفاع مقدس دیدار و از ایشان تجلیل کرد.
کد خبر: ۱۰۸۰۸۳۵
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۰ 06 December 2022

شورای فرهنگی شرکت گاز استان همدان بمناسبت روز پرستار با خانواده جانباز دوران دفاع مقدس دیدار و از ایشان تجلیل کرد.

به گزارش تابناک همدان از روابط عمومی شرکت گاز استان همدان، همزمان با سراسر کشور طرح همسفر خورشید که آیین تکریم از همسران جانبازان 70 درصد است به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار ، اعضای شورای فرهنگی شرکت گاز استان همدان و همچنین نماینده بنیاد شهید استان با خانواده ناصر ورمزیار جانباز 70 درصد دوران دفاع مقدس دیدار و از ایشان تجلیل شد.

حجت الاسلام حسینی عضو شورای فرهنگی شرکت گاز استان همدان با تجلیل و تقدیر از خانواده معظم شهدا و ایثارگران گفت: خانواده شهدا و جانبازان و ایثارگران با تقدیم فرزندان و همسران خود در راه انقلاب و اسلام، نقش بسزایی در پیشبرد اهداف والای نظام دارند.

وی با تاکید بر سنت حسنه دیدار با خانواده معظم ایثارگران افزود: تداوم این دیدارها که توفیقی برای مسئولین نیز هست باعث ترویج فرهنگ ایثار و شهادت می‌شود. حجت الاسلام حسینی بیان داشت: خانواده جانبازان پرستاران واقعی هستند که همانند حضرت زینب از جانبازان اسلام پرستاری می‌کنند.

در پایان با اهداء لوح سپاس و هدیه از همسر معزز این جانباز به پاس یک عمر صبوری تقدیر بعمل آمد. گفتنی است ناصر ورمزیار جانباز 70 در صد داوطلب بسیجی متولد سال 1344که در سال 66 در منطقه ماووت عراق از ناحیه چشم چپ ، کتف راست و سینه مجروح شده اند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار