مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان همچنین به فعالیت ۲ هزار و ۱۶۲ راننده اتوبوس، مینی بوس و سواری کرایه در استان اشاره و گفت: همه این رانندگان دارای کارت هوشمند و سلامت زیر نظر این اداره کل هستند.
کد خبر: ۱۰۷۹۷۱۹
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۳ 29 November 2022

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان از جابه جایی یک میلیون و ۸۲۳ هزار نفر مسافر از مبدأ استان در هشت ماهه سال جاری خبر داد.

به گزارش مهر، صفر صادقی راد عنوان کرد: طی مدت ۸ ماهه امسال بالغ بر یک میلیون و هشت صد و بیست و پنج هزار مسافر درون و برون استانی از طریق دویست و بیست و هفت هزار سفر توسط ناوگان اتوبوس، مینی بوس و سواری کرایه در سطح استان به مقاصد درون و برون استانی انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: نسبت جا به جایی مسافر نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴ درصد افزایش و نسبت کل تعداد سفر نسبت به مشابه سال قبل ۵ درصد کاهش داشته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان همچنین به فعالیت ۲ هزار و ۱۶۲ راننده اتوبوس، مینی بوس و سواری کرایه در استان اشاره و تصریح کرد: همه این رانندگان دارای کارت هوشمند و سلامت زیر نظر این اداره کل هستند.

صادقی راد در ادامه نظارت بر ناوگان حمل و نقل عمومی را یکی از وظایف مهم اداره کل برشمرد و گفت: به منظور ارتقا ایمنی تردد و کاهش تصادفات و فوتی‌های جاده‌ای، طرح کنترل و نظارت بر تردد وسایل نقلیه عمومی با همکاری پلیس راه استان به طور مستمر در حال اجرا است.

این مسئول افزود: سامانه گویای ۱۴۱ آماده دریافت پیشنهادات، انتقادات و نظرات مسافران در خصوص نحوه ارائه خدمات سفر در استان همدان است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار