فرمانده پایگاه سوم شکاری شهید نوژه همدان:
فرمانده پایگاه سوم شکاری شهید نوژه همدان گفت: امروز به واسطه رافت اسلامی در برخورد با آشوبگران برخی با خیال باطل اقدام های رذیلانه در داخل و خارج کشور می‌کنند.  
کد خبر: ۱۰۶۸۹۷۱
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۰ 23 September 2022

فرمانده پایگاه سوم شکاری شهید نوژه همدان گفت: امروز به واسطه رافت اسلامی در برخورد با آشوبگران برخی با خیال باطل اقدام های رذیلانه در داخل و خارج کشور می‌کنند.

 

یه گزارش تابناک همدان، امیر سرتیپ دوم «پرویز مرادبکی» در مراسم  آغازین هفته دفاع مقدس و رژه نیروهای مسلح در محوطه باباطاهر شهر همدان افزود: نیروهای مسلح اعلام می دارد که همواره در حمایت و پشتیبانی از آرمان ها انقلاب و برقراریس امنیت مردم در داخل کشور آمادگی کامل دارد.

او افزود:به دشمنان نظام اسلامی ثابت کردیم که اگر

۴۳ سال پیش دشمن به ما حمله کرد اما امروز در داخل کشور منتظر دشمن نمی مانیم بلکه سربازان این کشور در نزدیک ترین نقطه به دشمن و در حیات خلوت رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی حضور دارد.

فرمانده پایگاه سوم شکاری شهید محمد نوژه همدان گفت: این ملت به استکبار، جهانخواران و دشمنان ثابت کرد که ایران و ایرانی در برابر دفاع از وطن، شرافت، کرامت، عزت، ناموس و آرمان انقلاب تا پای جان ایستاده است.

 امیر سرتیپ دوم «پرویز مرادبکی» تاکید کرد: فرماندهی امام راحل موجب پیروزی این ملت در همه عرصه های از جمله انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و دیگر عرصه ها شد.

وی با بیان اینکه دفاع مقدس یک نقطه عطف و برگ زرین در تاریخ انقلاب اسلامی است گفت: در دفاع مقدس عرصه ظهور و بروز اقشار مختلف فراهم شد و آحاد مردم در جنگ تحمیلی حضور موثر داشتند که با رهبری امام راحل جنگ تحمیلی به پیروزی منتج شد.


فرمانده پایگاه سوم شکاری شهید محمد نوژه همدان اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران نشات گرفته از قیام کربلا و مکتب امام راحل برگرفته از مکتب امام حسین(ع) است و بنابراین این ملت اعتقاد راسخ به پیروزی داشتند.

امیر مرادبکی افزود: اگر دشمنان در برابر دین ما بایستند این ملت با تمام قدرت در برابر دنیای مادی آنها با تمام قوا می ایستد.

او ادامه داد: امروز روحیه شهادت طلبی و ایثار در همه مردم ایران به ویژه نیروهای مسلح موج می زند و با رهبری فرماندهی معظم کل قوا با تمام قوت و توان در گام دوم انقلاب به سمت اهداف انقلاب در پیش است.فرمانده پایگاه سوم شکاری شهید محمد نوژه همدان افزود: ایران اسلامی دیگر دفاع کننده محض نیست بلکه روحیه آفندها و تهاجمی بسیار قوی داریم هر چند به گفته رهبر فرزانه انقلاب شروع کننده نیستیم اما اگر دشمنی قصد تعدی به این کشور را داشته باشد دیگر تمام کننده نخواهد بود.

فرمانده پایگاه سوم شکاری شهید نوژه همدان اضافه کرد: نیروهای مسلح اعلام می دارد که اگر دشمن یا ضد انقلاب بخواهد فکر تجاوز به آرمان های انقلاب را داشته باشد با توانمندی و قدرت پاسخ پشیمان کننده به آنها می دهیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار